Pytania i odpowiedzi

Wymiana frontów

Jeżeli konstrukcja główna szafek jest niezniszczona i może dalej spełniać swoją funkcję nośną, to nie ma przeciwwskazań do samej zmiany frontów. Jest to rozwiązanie korzystne ze względów ekonomicznych. W momencie, gdy budżet nie pozwala na kompleksową wymianę zabudowy kuchennej, z pomocą przychodzi MARAND, który oferuje wymianę frontów na nowe. Bez ponoszenia dużych kosztów, otrzymujecie Państwo zupełnie nowy wygląd Waszej kuchni, dostosowany zarówno do nowego wystroju pomieszczenia, jak i też Waszego portfela.

Jakie są koszta wykonania projektu oraz wyceny?

Drodzy Państwo, MARAND wykonuje projekty oraz wyceny zupełnie za darmo. Dla nas liczy się tylko zadowolony klient!

Czy mogę kupić meble na raty?

Prowadzimy również sprzedaż ratalną na bardzo korzystnych warunkach współpracując  z bankiem. Zapytaj sprzedawcę.

Jaką gwarancją są objęte meble?

Meble objęte są 24-miesięczną gwarancją po odbiorze mebli.

Czy zakupione meble są do samodzielnego montażu?

Zakupione meble po wcześniejszych uzgodnieniach mogą być zamontowane samodzielnie przez klienta. W takim przypadku następuje odbiór techniczny wykonanych mebli na terenie zakładu i przekazanie go klientowi, przeprowadzamy z klientem instruktarz techniczny zaznajamiając klienta z tajnikami tego elementu usługi stolarskiej. O tego momentu firma nie odpowiada za uszkodzenia mechaniczne.

Jaki jest czas oczekiwania na projekt wstępny?

Czas oczekiwania na projekt wstępny waha się  w przedziale do 14 dni roboczych, wykonane projekty są do dyspozycji klienta dopiero po zawarciu umowy.

Jaką listwę przyblatową stosować przy jakich płytach grzewczych?

Występuje kilka rodzajów listew przyblatowych zapewniających estetyczne połączenie na styku blat-ściana. Cena powoduje, że najczęściej wybieraną listwą jest listwa z PCV, która niestety jest bardzo wrażliwa na wysokie temperatury i ulega odkształceniu. W przypadku płyty gazowej należy zastosować listwę z bardzo niskim profilem lub nie stosować jej wcale a styk blat-ściana zamknąć spoiną silikonową. Będziemy zmuszeni w tym przypadku przypilnować aby ściana bądź kafelki były proste. Nie ma takiego problemu w przypadku płyty indukcyjnej. Najlepiej jednak prezentuje się spoina silikonowa.