wczytywanie

Marka Marand

15 czerwca 2009 roku założyłem firmę Marand z myślą o produkcji mebli kuchennych na niewielką skalę.

Pierwsze kroki w stolarstwie postawiłem  zatrudniając  się w jednym z bardziej renomowanych zakładów stolarskich  w naszym mieście  u pana ANTONIEGO LEWAŃSKIEGO  po obronie pracy dyplomowej  w technikum  drzewnym  w Kościerzynie w 1981 roku.

Czas spędzony pod okiem starej daty fachowca  wyznawcy wszystkich nienaruszalnych  zasad obowiązujących przy budowie mebla , zasad obowiązujących przy obsłudze klienta, zasad podejścia do wykonywanego zawodu dało mi (mam nadzieję) gruntowne podstawy do wykonywania tego zawodu.  

Zawsze wykonywałem swoją prace z najwyższym zaangażowaniem, ponieważ uważam że efekt końcowy musi przynieść satysfakcję. W przeciwnym razie jest to tylko strata czasu.

Rozwój i nowości

Budując własną firmę zawsze trzymałem się swoich zasad, wpajałem je swoim pracownikom oraz wymagałem tego od swoich dostawców. Ogromny wysiłek, jaki włożyłem w ten proces, dziś owocuje.

Dowodem na to jest hala produkcyjna, rozwinięty park maszynowy, sklep z szeroką ofertą akcesoriów (porównywalną z sieciowymi sklepami). Dzięki zaufanym dostawcom, oferujemy produkt z najwyższej półki. Przez lata ciężkiej pracy udało mi się skupić wokół siebie najlepszych stolarzy.

Nasza wspólna praca przyniosła tyle dobrych opinii i tyle osób zadowolonych z naszej pracy, że przyszedł czas aby stać się producentem marki MARAND na szerszą skalę.  Nasze meble stoją już w takich miastach jak Szczecin, Poznań czy Gdańsk. Udało się to osiągnąć dzięki najbardziej wiarygodnej reklamie - poczcie pantoflowej. Pozytywna odpowiedź utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto podjąć próbę wejścia na rynek tych miast z jakością Marand.

Przed nami rozbudowa hali produkcyjnej oraz zorganizowanie siatki architektów w największych miastach Polski. Niebawem otwieramy również ofertę dla naszych klientów z sąsiednich krajów.

Sklep internetowy z meblami

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, uruchomiliśmy sklep internetowy, gdzie znajdą Państwo meble naszej produkcji.

Meble w naszym sklepie internetowym są tak zaprojektowane aby mogły doskonale wpasować się do istniejących jak i nowych aranżacji wnętrz.

Do produkcji mebli wykorzystujemy tylko sprawdzone półprodukty, które z jednej strony gwarantują wysoką jakość oraz żywotność, a z drugiej pozwalają na ich atrakcyjną wycenę. Dopełnieniem jest własna produkcja, która od wielu już lat stoi na wysokim poziomie.

Przejdź do sklepu on-line

do_gory