wczytywanie

Szafka łazienkowa wisząca umywalka dąb artisan

Cena: 387,00

Kod:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
+48 538 315 312
Szafka łazienkowa wisząca umywalka dąb artisan

✅ Szafka łazienkowa wisząca pod umywalkę nablatową wykonana z płyty laminowanej w kolorze białym z frontem dąb artisan to funkcjonalny i elegancki element wyposażenia łazienki. Szafka ta jest przeznaczona do montażu na ścianie, co pozwala zaoszczędzić miejsce na podłodze i zapewnić łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów.

✅ Materiał, z którego wykonana jest szafka - płyta laminowana, to wytrzymały i łatwy do czyszczenia materiał, który charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć, co sprawia, że idealnie nadaje się do łazienek. Drewno podobny kolor płyty nadaje szafce minimalistyczny wygląd, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl łazienki.

✅ Szafka posiada szuflady, dzięki czemu można przechowywać w niej różnorodne przedmioty, takie jak kosmetyki, ręczniki czy artykuły higieniczne.

✅ Montaż szafki jest łatwy i szybki, dzięki czemu można ją zamontować samodzielnie. Szafka jest lekka i solidnie wykonana, co gwarantuje jej długą żywotność oraz trwałość. Wszystkie elementy montażowe są dołączone do szafki, co ułatwia proces montażu.

✅ Podsumowując, szafka łazienkowa wisząca pod umywalkę nablatową to funkcjonalny i stylowy element wyposażenia łazienki, który zapewni wiele możliwości przechowywania i organizacji, a także pozwoli zaoszczędzić miejsce na podłodze.

✅ Jej prosta konstrukcja pozwoli Państwu na szybki i bezproblemowy montaż.

Co wyróżnia nasze szafki?

✅ a - zawieszka ciężka dająca solidne mocowanie szafki

✅ b - osłona syfonu dyskretnie ukryta w korpusie szuflady

✅ c - profesjonalna prowadnica z możliwością regulacji

Wymiary (litery odpowiadają wysokością na dołączonym zdjęciu):

✅ a - 42 cm

✅ b - 60 cm

✅ c - 40 cm

Użytkowanie:

✅ Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych.

✅ Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. W opakowaniu znajdą Państwo konieczne akcesoria do złożenia oraz instrukcję montażu.

Jakość i bezpieczeństwo

✅ Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz trosce o ich zdrowie i środowisko, meble produkujemy z płyt najwyższej jakości wyprodukowanych w Polsce.

✅ Płyty posiadają atest higieniczny i są w 100% bezpieczna dla otoczenia.

Zestaw zawiera:

✅ Komplet elementów,

✅ Zestaw montażowy,

✅ Instrukcję montażu w języku polskim.

do_gory