wczytywanie

Regały,

Minimalistyczne regały ścienne znajdują zastosowanie w pomieszczeniach o różnych wystrojach. Dlaczego warto wybrać wiszące meble? Są praktycznym elementem wyposażenia, który pozwala zaoszczędzić sporo cennego miejsca, ponieważ można schować w nim książki lub podręczne akcesoria. Postaw na najwyższą jakość i wybierz modele z płyty laminowanej z okleiną drewnopodobną dostępne w ofercie sklepu Marand-Meble.

Wiszące regały ścienne – meble o wielu możliwościach

Prosty kształt mebli wiszących z tej kategorii sprawia, że pasują one zarówno do minimalistycznych, jak i tradycyjnie urządzonych domów i mieszkań. Choć regał ścienny najczęściej jest miejscem na książki, to istnieje wiele innych możliwości jego zastosowania. Ze względu na funkcjonalność równie często trafia do salonów, sypialni, jak i kuchni czy łazienki. Jest także dodatkiem w biurach i prywatnych gabinetach. Zadowoleni klienci umieszczają na jego półkach:
  • dokumenty,
  • ramki ze zdjęciami,
  • zabawki,
  • rośliny w doniczkach.
Każdy regał wiszący na książki staje się nieocenionym elementem wyposażenia dla osób, które lubią gromadzić drobiazgi. Wszystkie drobne elementy znajdą na nim swoje miejsce. Modele ścienne pozwalają zaoszczędzić także sporo miejsca w pomieszczeniach o małym metrażu.

Wybierz regał ścienny najwyższej jakości

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić meble z oferty sklepu Marand-Meble? Głównie ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów. Każdy regał na książki z okleiną drewnopodobną został przygotowany z dbałością o szczegóły. Zastosowanie trwałych materiałów zwiększa ich odporność na uszkodzenia, co ma znaczenie, szczególnie gdy będą korzystać z nich małe dzieci. Meble wiszące wyróżniają się prostą formą, a odpowiednia grubość półek przekłada się na zwiększenie ich wytrzymałości. Montaż jest bezproblemowy, a stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo. Wybierz model ścienny, który pasuje pod względem wizualnym do stylu i kolorystyki dominującej w pomieszczeniu. Dzięki temu zyskasz nie tylko funkcjonalny, ale także atrakcyjny wizualnie element wyposażenia do swojego domu.
do_gory