wczytywanie

Szafka łazienkowa,

Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem małej, czy dużej łazienki – z pewnością przyda Ci się stojąca szafka łazienkowa pod umywalkę lub wisząca, która pozwoli Ci zaoszczędzić nieco cennego miejsca. Zastanawiasz się, jakie cechy powinien mieć funkcjonalny mebel? Wybierz pojemną i elegancką komodę lub wąski słupek, w którym zmieścisz wszystkie niezbędne akcesoria. Poznaj nowoczesne propozycje, czyli półki nad pralkę i zyskaj dodatkową przestrzeń do magazynowania.

Zorganizuj przestrzeń w swojej łazience – wybierz pojemną szafkę

Zazwyczaj łazienka jest najmniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu, dlatego tak ważne jest maksymalne wykorzystanie potencjału całego dostępnego metrażu. Wąska komoda lub szafka łazienkowa słupek okazuje się najlepszym sposobem na utrzymanie porządku i zgromadzenie wszystkich przedmiotów na jednej półce. Dzięki temu nie musisz martwić się o utratę cennego miejsca i pojedyncze butelki kosmetyków, które nie miały dotąd swojego miejsca i trafiały na wannę, umywalkę lub pralkę. Mamy świadomość, że meble do łazienki powinny mieć niewielkie rozmiary, a jednocześnie być wąskie i pojemne. Dlatego proponujemy Ci modele stojące i wiszące o optymalnych rozmiarach, które mieszczą się w każdym wnętrzu. Ułożysz w nich:
  • kosmetyki,
  • środki do prania,
  • akcesoria kąpielowe,
  • chemię gospodarczą,
  • ręczniki.

Którą szafkę łazienkową wybrać? Sprawdź, jakie masz możliwości

W zróżnicowanym asortymencie sklepu Marand-Meble znajdziesz komody i półki dostosowane do różnych powierzchni. Dzięki temu oszczędzisz sporo cennego miejsca. Ciekawą propozycją jest wisząca lub stojąca szafka łazienkowa nad pralkę. To jedna z tych przestrzeni, która często bywa niezagospodarowana, a my postanowiliśmy dać Ci tę możliwość. Wyróżnia ją nowoczesna i prosta forma oraz stabilna konstrukcja. Innym produktem wartym uwagi jest popularny słupek, czyli szafka łazienkowa stojąca – wąska i pojemna. Wszystkie meble, które proponujemy do zamontowania pod umywalkę lub nad pralkę zostały wykonane z wysokiej jakości płyty o grubości gwarantującej odporność i długą żywotność. Wybieraj spośród produktów o ponadczasowych formach, uniwersalnych kolorach i wysokiej funkcjonalności.
do_gory