wczytywanie

Szafki nocne,

Szukasz mebli, które uzupełnią aranżację Twojej sypialni? Poznaj kategorię, jaką są szafeczki nocne. To funkcjonalne elementy wyposażenia, które spełniają przede wszystkim rolę użytkową i są schowkiem na wszystkie podręczne przedmioty. W ofercie sklepu Marand-Meble znajdziesz tanie stoliki w małych rozmiarach, które prezentują się elegancko i wprowadzają przytulny klimat we wnętrzu. Proponujemy modele z płyty laminowanej z okleiną drewnopodobną, które wyróżniają się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Poznaj bliżej ofertę naszego sklepu.

Praktyczne stoliki do sypialni

Choć głównym i niezbędnym meblem w sypialni jest łóżko, to mały stolik nocny również zaliczany jest do funkcjonalnych elementów wyposażenia. Na blacie szafki znajdzie się miejsce na:
  • budzik,
  • telefon,
  • lampkę,
  • książkę,
  • ładowarkę.
Na nocnej szafce zmieszczą się także książki, leki, podstawowe kosmetyki i inne podręczne akcesoria, które przydają się przed snem i bezpośrednio po przebudzeniu. Szafeczki nocne do sypialni mają niewielkie wymiary, dzięki czemu zmieszczą się nawet w pomieszczeniu o małym metrażu. Asortyment sklepu Marand-Meble jest na tyle zróżnicowany, że każdy znajdzie tani stolik dostosowany do swoich potrzeb i stylu aranżacji wnętrza. Dostępne są drewnopodobne szafki o zgrabnej i przemyślanej konstrukcji, które pozwolą estetycznie zorganizować najbliższą przestrzeń wokół łóżka.

Przekonaj się o wysokiej jakości szafek nocnych z oferty Marand-Meble

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz małe szafeczki, których korpus został wykonany z płyty laminowanej o optymalnej grubości. Dzięki temu tanie szafki nocne do sypialni są odporne i służą właścicielom przez długi czas. Oferujemy wyłącznie meble wygodne w użytkowaniu. Niektóre mają tylko półkę, a inne zostały wyposażone w praktyczną szufladę, która pełni rolę schowka na dodatkowe przedmioty. Mała szafka nocna na stylowych nóżkach prezentuje się elegancko we wnętrzach urządzonych w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. Dobierz mały stolik, który podkreśli charakter wnętrza i stanie się jego ozdobą.
do_gory